Регіонали хочуть заборонити торгівлю з рук у селах і селищах


Регіонали хочуть заборонити торгівлю з рук у селах і селищах

Верховній Раді запропоновано доповнити селами та селищами міського типу перелік місць, в яких заборонена торгівля з рук.

Відповідний законопроект №2703 “Про внесення змін до статті 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за торгівлю з рук у невстановлених місцях” зареєстрував в парламенті народний депутат від фракції Партії регіонів Олександр Нечаєв.

У разі схвалення закону, штраф за торгівлю з рук повинен скласти від одного до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі або без такої.

Метою законопроекту є запровадження єдиних вимог щодо відповідальності за несанкціоновану торгівлю з рук незалежно від типу населеного пункту, зазначив Нечаєв в пояснювальній записці до документа.

Нагадаємо, що згідно з чинним законодавством, торгівля в містах заборонена з рук на вулицях, площах, дворах, під’їздах, скверах та інших невстановлених місцях.

За торгівлю з рук промисловими товарами передбачений штраф від 6 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:gazeta.ua
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua