Умови пільгової іпотеки для українців зміняться - експерт — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Умови пільгової іпотеки для українців зміняться - експерт

Нерухомість
1150
В Україні планують змінити умови програми пільгового іпотечного кредитування, що спрямоване на забезпечення українців, які потребують поліпшення житлових умов, у частині зниження відсоткових ставок і надання можливості брати участь у програмі всім українцям. Про це під час прес-конференції сказав голова правління – президент АТ “ХК “Київміськбуд” Ігор Кушнір.
І.Кушнір розповів, що під час форуму “MIPIM 2013” вдалося поспілкуватися з представниками різних країн, в яких існують аналоги української пільгової іпотеки.
“Така програма існує і в Туреччині, і в Бразилії. Різниця між нашою країною і ними полягає у відсотках – у нас це 16,3%, там (в Бразилії – Ред.) 5,17%. Також у них погашення заборгованості відбувається безпосередньо, від держави в банк. Бразилія витрачає 3,3 млрд доларів на рік на погашення різниці відсотків. За кілька років вони побудували близько 26 млн кв. м житла”, – сказав І.Кушнір.
Він зазначив, що зараз готуються певні зміни в українській програмі забезпечення українців житлом в частині зміни деяких норм та наближення їх до аналогів інших країн, поки навіть розроблена програма.
“У нас не врегульована сітка, яка дає можливість брати участь у програмі всім охочим. Тобто, потрібен диференційований підхід”, – зазначив І.Кушнір.
За його словами, відшкодування відсотків державою повинно залежати від рівня доходу особи, яка бажає отримати житло.
Нагадаємо, один з найбільш авторитетних і важливих будівельних форумів світу “MIPIM 2013” відбувся в Каннах 12-15 березня.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас