865
Янукович або переоцінює можливості ЄС, або навмисне бойкотує наближення до ЄС, - експерти
Українська влада і далі використовує закони, щоб карати своїх політичних ворогів. Про це в аналітичному звіті пишуть експерт з питань України та Білорусі, керівник фонду Фрідріха Науманна в Україні Міріам Космель та координатор програм Фонду Володимир Олійник.
За словами аналітиків, останні практики позбавлення депутатських мандатів Сергія Власенка, Павла Балоги і Олександра Домбровського різко контрастують з принципом незалежності та недоторканості парламентарів, прийнятим у західному світі.
«Моїм товаришам – амністію, моїм ворогам – увесь тягар закону», – колись сказав президент Мексики Беніто Хуарес. Лідер України, схоже, як і раніше, керується цим принципом, замість того, щоб його ретельно переглянути. З цього приводу на нещодавньому саміті Україна-ЄС в Брюсселі ЄС знову підкреслив, що вибіркове правосуддя є серйозною перешкодою на шляху до підписання угоди про асоціацію, у тому числі про глибоку і всеохопну вільну торгівлю, восени у Вільнюсі. Або президент Янукович і його оточення переоцінює можливості ЄС і його держав-членів проводити Realpolitik, або вони цілком свідомо і навмисно бойкотують наближення до ЄС», – зазначають експерти.
За матеріалами: Тиждень.ua
Поділитися новиною
Також за темою
Експерт пояснив, чому Україна продає електрику при дефіциті
Цього року планують відремонтувати понад 1000 км колій по Україні
Jaguar готує 1000-сильний електричний седан із трьома моторами
Audi випустила великий седан за ціною Camry (фото)
Ірландські банки створили власний сервіс миттєвих переказів
Польща розробляє перший у Європі сучасний протидроновий щит
