1054
Єгиптяни збираються заробити $200 млрд на здачі пірамід в оренду
Міністерство зі збереження культурних цінностей Єгипту відхилило пропозицію міністерства фінансів країни про передачу в оренду пам’яток для швидкого відновлення економіки, повідомляє в п’ятницю міжарабський телеканал “Аль-Арабійя”.
Мова йде про такі всесвітньо відомі пам’ятки, як піраміди в Гізі, Сфінкс, храми в Луксорі та Абу-Сімбелі. У міністерстві фінансів вважають, що передача в оренду монументів туристичним компаніям могла б принести країні близько $200 млрд протягом п’яти років, відзначає “Аль-Арабійя”.
Тим не менш, міністерство зі збереження культурних цінностей відповіло відмовою на пропозицію фінансового відомства.
Пропозиція про передачу в оренду стародавніх пам’яток викликала невдоволення багатьох єгипетських дослідників і археологів, передає телеканал.
За матеріалами: Інтерфакс
Поділитися новиною
Також за темою
Болгарія, Грузія, Андорра: де знаходяться найкращі бюджетні гірськолижні курорти Європи
Де в ЄС найбільше працевлаштованих українських біженців
Ветерани і ветеранки можуть отримати компенсацію за «автоцивілку»: як це зробити
Вкладення українців в ОВДП сягнули історичного максимуму — 106 млрд грн
Долар vs євро: куди краще вкладати гроші, щоб зберегти заощадження
Глобальний борг зріс до рекордних $307 трлн
