742
Регіонали обіцяють - курс гривні буде стабільним
— Валюта
Курс гривні буде стабільним, запевняє народний депутат (фракція Партії регіонів), заступник голови комітету Верховної Ради з питань економічної політики Ірина Горіна.
“Абсолютно чітка і прогнозована політика уряду під керівництвом Миколи Азарова, взаємини з Національним банком, чітке утримання параметрів бюджету показують нашому населенню, що українська гривня стабільна”, – повідомила вона, коментуючи представлену на засіданні Кабміну програму активізації економічного розвитку, повідомляє прес-служба Партії регіонів.
За словами І.Горіної, збільшення депозитів громадян у банках – це ще один доказ довіри людей до держави. Як відзначив політик, громадяни також змогли переконатися, що всі заяви представників опозиції про те, що нібито після виборів гривня обвалиться, не підтвердилися.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
З якими позиціями Україна входить у 2026 рік — Пишний
Чи доведеться Україні перейти з гривні на євро під час вступу до ЄС — пояснення регулятора
У Польщі вводиться в обіг нова монета (фото)
Українці в січні збільшили чисту купівлю валюти
Вартість долара може зрости до 45 грн. Аналітики переглянули свій прогноз курсу до кінця року
Чого очікувати від курсу цього тижня — думка банкірки
