Оренда квартир в Києві найближчим часом може подорожчати на 5-10%


Оренда квартир в Києві найближчим часом може подорожчати на 5-10%

За інформацією DOM.ria.ua, ціни на оренду квартир в Києві найближчим часом можуть вирости на 5-10%.

Причина – в новому законопроекті Національної комісії державного регулювання у сфері комунальних послуг (НКРК), за допомогою якого вона хоче внести зміни до законів «Про теплопостачання» і «Про житлово-комунальні послуги». Так, згідно з цим документом, плата за опалювання в квартирах може вирости на 30%.

Таким чином, для однокімнатних квартир оплата можуть вирости на 75-100 гривень, для двокімнатних квартир – на 110-130 гривень, для трикімнатних квартир – на 150-200 гривень і вище, залежно від метражу квартир.

Офіційне пояснення такого подорожчання – невідповідність теперішньої ціни на опалювання з собівартістю тепла, що поставляється. Проте, частина рієлторов відзначає, що приводом для цього могло стати і те, що багато жителів багатоповерхівок сьогодні почали переходити на індивідуальне опалювання. Це, у свою чергу, значно скоротило потік грошових коштів в комунальні господарства.

Очевидно, що додаткові витрати орендодавці візьмуть не на себе, а покладуть саме на орендарів. При цьому, частина з них ймовірно спробують підняти ціни ще вище, скориставшись ситуацією.

До речі, в законопроекті згадується також і можливе підвищення вартості супутніх комунальних послуг (електрика, газ і так далі). Проте, які саме послуги дорожчатимуть, і наскільки збільшиться їх вартість, поки не зазначається.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Нерухомість
Все, що ми знаємо про:Finance.UA
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua