По чому продають найдорожчі будинки "з історичною цінністю" в Україні?


По чому продають найдорожчі будинки "з історичною цінністю" в Україні?

Українці дорого цінують історію, особливо, коли це стосується нерухомості. Так, навіть постарілі руїни наші співвітчизники готові продавати за ціною елітних особняків, якщо у них є своя історія. Добірку з п’яти найдорожчих історичних будівель, виставлених на продаж в Україні, підготували аналітики найбільшого порталу безкоштовних оголошень Slando.

На першому місці за вартістю знаходиться будинок в Керчі 1875 спорудження. Раніше він належав графу Місаксуді. Будівля площею 250 м2 має два поверхи. Продавець вказує, що в 2011 році в будинку був зроблений ремонт, а сама будівля продається з меблями та технікою. Ціна лота – $1 000 000.

Другу позицію посідає старовинний будинок в Нікіті, під Ялтою. Будівля площею 190 м2 є пам’яткою архітектури, але її стан дуже плачевний і потребує реконструкції. В описі до будинку значиться, що він побудований за часів візантійського правління в Криму. Разом з будівлею покупець отримує ділянку площею 9 соток. Ціна питання – $450 000.

Третє місце у маєтку в Харкові, побудованого в готичному стилі в 1886 році. Будівля має статус пам’ятки архітектури місцевого значення. Площа двоповерхового будинку становить 408 м2, а стан вимагає реконструкції. Ціна особняка – $320 000.

Четверту позицію в списку найдорожчих будинків з історією посідає «Слов’янський пивоварний завод І.В.Канського» під Березанню. Будівля, 1879 року побудови, є частиною маєтку І.І.Бутовича. У 1886 році вона перейшла до рук І.В.Канського і до 1917 року служила пивоварнею. Споруда має два крила – на два і сім поверхів. Загальна площа споруди – 1500 м2, а земельної ділянки – 1,5 га. Вартість пропозиції становить $285 000.

Замикає п’ятірку найдорожчих будинків з історичною цінністю споруда 1901 року в селі Косино. Особняк побудований відомим у той час адвокатом на прізвище Шварц. Площа будівлі становить 212 м2. На прилеглій ділянці на 13 соток, на глибині 700 метрів знаходяться термальні джерела. Також, на відстані 500 метрів знаходиться пункт пропуску в Угорщину.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Нерухомість
Дивись також
Весь ринок:Нерухомість
Все, що ми знаємо про:Finance.UA
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua