1550
Wizz Air хоче забрати 18 напрямків "АероСвіту"
Авіакомпанія “Візз Ейр Україна” (Київ) подала авіаційній владі України заявку на виконання рейсів за 18 новими для компанії напрямками, повідомив гендиректор авіакомпанії Акош Буш на прес-конференції в Києві у вівторок.
За його словами, подано заявки на виконання рейсів, зокрема, в Тель-Авів, Стамбул, Дубай, Вільнюс, Прагу, Варшаву, Ларнаку, Неаполь, Салоніки, Москву, Санкт-Петербург, Баку, Єреван, Мінськ, Батумі.
А.Буш зазначив, що у разі задоволення заявок компанія має намір протягом трьох років збільшити свій флот до восьми літаків (на сьогоднішній день флот компанії складається з двох літаків Airbus 320 – ІФ).
“Це дозволить нам перевозити 2,6 млн пасажирів на рік”, – сказав А.Буш.
Він додав, що відповідь авіавлади України компанія очікує незабаром, “Мова йде про тижні”, – сказав він.
Як повідомлялося, “Візз Ейр Україна”, в 2012 році перевезла 630 тис. пасажирів в/із України, що на 10,5% більше, ніж у 2011 році.
ТОВ “Авіалінії “Візз Ейр Україна” входить до групи компаній Wizz Air. Перевізник експлуатує два літаки Airbus-320. Оперує 17 маршрутами до 9 країн.
Група Wizz Air почала роботу в 2004 році. Компанії, що входять до її складу, виконують польоти у Великобританію, Францію, Німеччину, Італію, Іспанію, Польщу, Норвегію, Фінляндію, Швецію, Туреччину, Грецію та інші країни.
Флот групи складається з 39 літаків Airbus-320.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
