Кожна 10-а маршрутка в Україні нелегальна


Кожна 10-а маршрутка в Україні нелегальна

У рамках контролю за ринком послуг внутрішніх пасажирських автоперевезень Укртрансінспекція в минулому році провела 3,264 тис. перевірок за місцезнаходженням суб’єктів господарювання.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України. Як сказано в повідомленні, під час перевірок держінспектори встановили, що мінімум 20 тисяч автотранспортних засобів, які перевозять пасажирів, не мають на це жодних дозволів. Крім того, у відомстві виявили 54,089 тис. порушень законодавства, з яких 21,605 тисяч, або близько 40% – у перевізників-нелегалів.

За інформацією Міністерства, в Україні ринок пасажирських і вантажних перевезень великою мірою перебуває в тіні, і це, як стверджують у податковій службі, загрожує безпеці пасажирів. За словами екс-міністра інфраструктури Бориса Колесникова, найчастіше найбільшу небезпеку для громадян становлять старі вантажні мікроавтобуси, переобладнані на міжміські “маршрутки”. Вони найчастіше стають причиною тяжких аварій з численними людськими жертвами.

Ще в минулому році в Міністерстві пообіцяли, що в Україні маршрутки як такі зникнуть вже через 3-4 роки, не кажучи вже про переобладнані мікроавтобуси. Як сказано в повідомленні, за результатами перевірки, було застосовано штрафних санкцій на загальну суму 16,6 млн грн. При цьому “нелегальні” перевізники заплатили майже половину всіх виписаних штрафів – 7,647 млн грн. Нагадаємо уряд України з липня 2013 р. має намір для більшої безпеки пасажирів зобов’язати їх пристібатися ременями безпеки в маршрутках

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua