В Україні укладено 1,2 тис. кредитних договорів за програмою здешевлення іпотеки на доступне житло


В Україні укладено 1,2 тис. кредитних договорів за програмою здешевлення іпотеки на доступне житло

За програмою “Доступне житло”, що передбачає компенсацію державою частини відсоткової ставки з іпотеки укладено 1,227 тис. кредитних договорів на загальну суму 284,04 млн грн, в тому числі в Києві – 243 договори на 80,697 млн грн.

Як повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” в прес-службі Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, найбільша кількість договорів, крім столиці, укладена в Сумській (98 договорів на 16,612 млн грн), Вінницькій (78 договорів на 16,009 млн грн ) і Харківській (77 договорів на 15,629 млн грн) областях.

При цьому Кіровоградська область є єдиною областю, у якій не було укладено жодного договору за програмою.

В цілому, за даними відомства, для участі в програмі на 3 січня 2013 р. відібрані 431 житловий будинок на 19,771 тис. квартир. Взяти участь у програмі виявили бажання 19,011 тис. громадян.

Як повідомлялося, держбюджетом на 2013 рік фінансування програми “Здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов” передбачено на рівні 300 млн грн, що в 3,3 рази менше від запланованої на 2012 рік суми 1 млрд грн.

Цих коштів, за прогнозами голови правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Леоніда Рисухіна, вистачить для участі в програмі 12-15 тис. сімей.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua