0 800 307 555
0 800 307 555

Україна не витратить ні копійки на участь і проведення Євробачення

Казна та Політика
1208
Незважаючи на не найкращу економічну ситуацію в Україні, участь у дорослому Євробаченні і проведення дитячого не ставляться під питання, йшлося в “Сніданку з 1+1”.
Через відмову деяких країн від участі в євроконкурсі через економічні труднощі і в Україні з’явилися думки, що необхідно заощадити державні кошти.
Таку думку, наприклад, висловила депутат від “Удару” Ірина Геращенко.
“Сьогодні понад 10 країн відмовилися від участі в цьому конкурсі. Правильна і мудра позиція, яку б варто було в Україні прийняти як нинішній досвід”, – написала Геращенко на своїй сторінці в соцмережі.
Але Єгор Бенкендорф всі закиди у марнотратстві відкидає, адже зв’язку між держбюджетом та конкурсом немає ніякого.
“Конкурс ніяк не пов’язаний з економічною кризою, адже ні політики, ні держава не дають ні копійки на виконавця. Якщо ми виграємо доросле Євробачення і держава відмовиться фінансувати проведення конкурсу, ми зробимо все можливе, щоб знайти меценатів”, – заявив Бенкендорф.
Більше того, всю фінансову відповідальність за дитяче Євробачення, яке в наступному році гостює в Україні, взяв на себе благодійний фонд.
За матеріалами:
ТСН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас