Форекс - Азія


Індекс Токійської фондової біржі Ніккей (Nikkei) виріс на 150.24 пункту (+1.49%) і закрився на рівні 10230.36. Прибутковість 10-річних японських урядових облігацій становить 0.780 (виросла, в порівнянні з попереднім закриттям, на 0.015).

Курс долар/ієна виріс на азіатській сесії з рівня 84.80 до 85.41. Курс євро/ієна піднявся на 90 пунктів до позначки 112.74. Зростанню курсів сприяють очікування того, що новий японський уряд буде вживати рішучих заходів для ослаблення національної валюти.

Затверджений сьогодні на посту прем’єр-міністра Японії Сіндзо Абе неодноразово раніше заявляв про необхідність ослаблення курсу ієни і запобігання дефляції в країні.

Зростання крос-курсу євро/ієна надало підтримку курсу євро/долар, що виріс на 30 пунктів до позначки 1.3198. Курс фунт/долар стабільний поблизу рівня 1.6130. Курс австралійський долар/долар США перебуває біля позначки 1.0365.

Активність на ринку форекс залишається надзвичайно низькою.

Сьогодні вихідний день в Австралії, Новій Зеландії, Швейцарії, Великобританії, Канаді і в багатьох країнах Європи (17). Фінансові ринки в цих країнах закриті.

Публікацій важливих фундаментальних даних сьогодні не очікується.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua