0 800 307 555
0 800 307 555

Кияни активніше від інших позичають долари державі

1210
70% казначейських зобов’язань серії А на суму $100 млн, продаж яких завершився в кінці листопада, було продано у Києві та Київській області, 6% – у Черкаській області, по 4% – у Львівській, Дніпропетровській областях та Криму.
Про це заявила директор департаменту боргової та міжнародної фінансової політики Мінфіну Галина Пахачук. За її словами, кошти від продажу паперів вже надійшли на рахунки Державного казначейства.
Вона також повідомила, що за перший тиждень розміщення другої серії зобов’язань було продано паперів на $600 тис. “На сьогодні вже розмістили казначейських зобов’язань серії В на $600 тис. Це означає, що є попит і на цю серію”, – зазначила чиновник.
Нагадаємо, основна відмінність паперів серії В від першого випуску – знижена прибутковість. Якщо за зобов’язаннями серії А процентна ставка становила 9,2% річних, то нова серія випускається під 8%. Тобто замість $23 за кожен піврічний купон тепер українцям будуть пропонувати лише $20.
Інші параметри – дворічний термін обігу, номінал в $500, виплата купона кожні 6 місяців – залишилися тими ж.
За матеріалами:
Українські Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас