1874
ПР: Кандидатура Арбузова розглядається на посаду прем'єра
Єфремов зазначив, що «консультації, безумовно, велися і ведуться». «Є кандидатури на посаду прем’єр-міністра. До якого остаточно варіанту прийдуть, покаже 12 число», – заявив голова ПР у парламенті.
Також він підкреслив, що питання відставки прем’єра Азарова «суто технічне питання… а не результат внутрішньої боротьби в партії… Є кандидатури на пост прем’єра крім Азарова, але я не відкидаю, що він знову може стати прем’єром».
При цьому він підтвердив, що голова НБУ Арбузов також може стати прем’єр-міністром нового Кабміну: «Кандидатура Арбузова розглядається… Він має шанси як і будь-який інший кандидат. Але сказати, що його кандидатура буде подана вже сьогодні, не можна… Називати прізвища, кандидатури, поки не узгоджені вони, некоректно і неморально».
Також голова фракції спростував інформацію про те, що прем’єром може стати Медведчук: «Кандидатура Медведчука у фракції не розглядалася. Він не є членом партії, ні якоюсь креатурою».
Раніше Єфремов заявляв, що новий склад уряду прямо пов’язаний з новим форматом парламентської більшості. Саме від цієї конфігурації залежить і те, чи стане знову Микола Азаров прем’єр-міністром.
Як відомо, 3 грудня президент Віктор Янукович прийняв відставку прем’єр-міністра Миколи Азарова. Його відхід автоматично тягне за собою відставку і зміну всього складу Кабміну.
Янукович раніше заявив, що питання формування нового Кабміну буде вирішено після визначення кандидатури прем’єр-міністра. А ім’я нового прем’єра стане відомо тільки після формування провладної більшості в Раді «широкого порядку».
За матеріалами: РБК-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Які країни перейдуть на «літній» час у 2026 році
Торік середній розмір аліментів в Україні сягнув 2,5 тисячі гривень
В Україні знизився попит на електрокари: які моделі обирали у лютому
Як дистанційно отримати довідку про банкрутство: алгоритм дій
Розмір середньої пенсії у Польщі
Через брак працівників роботодавці знижують вимоги до кандидатів
