Мінімальний розмір пенсії з 1 грудня становитиме 884 грн


Мінімальний розмір пенсії з 1 грудня становитиме 884 грн

Мінімальний розмір пенсії з 1 грудня 2012 року становитиме 884 грн і зрівняється з показником прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Про це йдеться на офіційному сайті Пенсійного фонду України.

Згідно з повідомленням, Пенсійний фонд також провів перерахунок надбавок, підвищень, доплат, додаткових пенсій, прив’язаних при розрахунку до показника прожиткового мінімуму.

Зокрема, розміри підвищень, передбачених Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» складуть для інвалідів війни (залежно від групи інвалідності) – від 265,20 грн – до 442 грн, підвищення учасникам бойових дій – 221 грн. Мінімальний розмір пенсії шахтарям, на яких поширюється дія Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці» і працівникам сфери їх обслуговування складе 2652 грн, мінімальна пенсійна виплата інвалідам війни та учасникам бойових дій (без урахування пенсії за особливі заслуги перед Україною) інвалідам першої групи складе 2519,4 грн, другої групи – 2254,2 грн, інвалідам – 1989 грн, учасникам бойових дій – 1458,6 грн.

Як повідомлялося, станом на 23 листопада Пенсійний фонд повністю профінансував виплату пенсій за листопад по всіх регіонах України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Пенсійна реформа в Україні
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua