Форекс - Азія


Індекс Токійської фондової біржі Ніккей (Nikkei) виріс на 22.14 пункту (+0.24%) і закрився на рівні 9388.94. Прибутковість 10-річних японських урядових облігацій становить 0.735 (не змінилася, в порівнянні з попереднім закриттям). Індекс Гонконгської фондової біржі Хенг Сенг (Hang Seng) упав на 41.87 пункту (-0.19%) і перебуває на рівні 21872.11.

Після зниження до рівня 1.2942 курс євро/долар виріс до позначки 1.2982. Курс євро/ієна піднімався сьогодні до рівня 107.11, максимального з 27 квітня. Підтримку курсу євро надають очікування того, що сьогодні на засіданні міністрів фінансів країн єврозони повинно бути ухвалено рішення про виділення Греції фінансової допомоги.

Міністр фінансів Франції заявив вчора, що домовленості з цього питання практично досягнуті.

Не відкидається, що після оголошення позитивного рішення щодо виділення Греції допомоги курс євро може трохи скоректуватися.

На вчорашніх виборах в іспанській провінції Каталонія перемогу здобули сепаратисти. Однак у них недостатньо голосів, щоб провести референдум про незалежність провінції.

На цьому тижні продовжаться переговори між президентом США і лідерами Конгресу з приводу подолання “фіскального обриву”.

Сьогодні очікується вихід таких даних:
о 09:00 GMT – індекс довіри споживачів (Consumer confidence) в Італії за листопад (прогноз 86.3, попереднє значення 86.4).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua