689
Частка "прострочки" в Іспанії оновила рекорд
— Кредит&Депозит
Частка “поганих” кредитів, виданих іспанськими банками, у вересні поточного року зросла до рекордної позначки 10,7% від загального обсягу виданих кредитів – 182,3 млрд євро.
Показник, який зростає вже 18-й місяць, в кінці 2006 р., до початку кризи в Іспанії, становив лише 0,72%. Минулого місяця цей показник становив лише 10,5% – на 3 млрд менше від поточного значення.
При цьому загальний обсяг виданих кредитів також незначно виріс до 1,7 трлн євро, або 170% ВВП країни, знову наблизившись до рекордної цифри 1,8 млрд, зафіксованої в 2008 році.
Важка криза, в якій опинилася Іспанія, стала причиною зростання банкрутств фізичних та юридичних осіб, а також зростання рівня безробіття, ці фактори сприяють зростанню безнадійних кредитів вже більше півтора року.
За матеріалами: Вєсті Економіка
Поділитися новиною
Також за темою
У жовтні Фонд гарантування вкладів виплатив майже 1,5 млн грн відшкодування
ТОП-10 банків за депозитами в євро, доларах та гривні в листопаді 2025 року (інфографіка)
Як «Чорна п’ятниця» та відключення світла вплинуть на ринок депозитів
Рівень доларизації вкладів українців зменшився — огляд НБУ
Онлайн-кредити перевищують офлайн-позики у вісім разів
Банки готові кредитувати все — від військових товарів до обручок і стоматології
