На компенсацію різниці в тарифах у держбюджеті передбачено 16 млрд грн - експерт


На компенсацію різниці в тарифах у держбюджеті передбачено 16 млрд грн - експерт

В Україні в цьому році на компенсацію різниці в тарифах на теплову енергію, послуги централізованого водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися і постачалися населенню, яка виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування, в державному бюджеті передбачено 16 млрд грн.

Про це повідомив на прес-конференції голова Союзу власників житла України, екс-міністр ЖКГ Олексій Кучеренко.

«16 млрд грн – це те, що закладено в бюджет 2012 року на покриття різниці в тарифах. Частина йде на воду, я вважаю, відсотків 25. А три чверті цієї суми – 12 млрд грн – це ціна питання по теплу. Цю різницю взяв на себе бюджет», – сказав експерт.

За його словами, минулого тижня суму компенсації різниці в тарифах збільшили майже на 8 млрд грн.

«Ця сума віднесена до запозичень. Тобто, Україна позичає ці 16 мільярдів, бере кредити і розраховується за цю різницю», – уточнив голова Союзу власників житла.

Як повідомлялося, за даними Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, на серпень 2012 року з 6,9 млрд грн, передбачених на погашення різниці в тарифах, було отримано 3,9 млрд грн, з них 3,8 млрд грн погоджено Мінфіном, на 2 млрд грн були проведені розрахунки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua