Україна заплатила 1,043 млрд дол за російський газ у жовтні - Бойко


Україна заплатила 1,043 млрд дол за російський газ у жовтні - Бойко

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» розплатилася з російським монополістом «Газпром» за отриманий у жовтні газ, сплативши 1,043 млрд дол.

Про це сьогодні перед засіданням Кабміну повідомив журналістам міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко.

«Україна повністю розрахувалася за жовтневий газ. Сума платежу склала понад 1 млрд доларів», – сказав міністр.

При цьому він зазначив, що проплата здійснена вчасно.

Як повідомлялося, 22 жовтня під час спільної заяви для преси за підсумками переговорів з Президентом РФ Володимиром Путіним в державній резиденції в Ново-Огарьово В.Янукович сказав, що переговори з Росією про ціну на газ для України тривають. При цьому він зазначив, що «ми розраховуємо вийти на економічно обґрунтовану і справедливу формулу встановлення ціни на газ для нашої країни».

Згідно з контрактом, підписаним НАК «Нафтогаз України» з «Газпромом» 19 січня 2009 року, ціна газу для України (з урахуванням знижки 100 доларів за 1 тис. кубометрів за Харківською угодою 2010 року) становила – в першому кварталі 2012 року близько 416 доларів за тисячу кубометрів, у другому кварталі – 425 доларів, у третьому – 426 доларів, у четвертому – 432 долари.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Ціна на російський газ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua