720
15% вірусів можуть знайти лазівку у Windows 8
Операційна система Microsoft Windows 8 добре захищена від шкідливого програмного забезпечення. Але її захист не ідеальний. До такого висновку дійшли експерти компанії BitDefender. Вони спробували “заразити” ОС найпопулярнішими хворобами, які найчастіше використовуються хакерами.
Виявилося, що 15% цих вірусів здатні обійти захисні механізми Windows 8. З 385 шкідливих програм лазівку знайшла 61.
Для решти непереборною перешкодою став Windows Defender, в який інженери Microsoft вклали багато сил. Якщо відключити цю систему, оборону пробивають вже 234 віруси з 385.
Наступного тижня власники Windows 8 зможуть скачати перше масштабне оновлення. Три пункти, включені в список для скачування, названі “критично важливими” для роботи системи.
Фахівці BitDefender відзначають, що попередні версії Windows були захищені значно гірше. Наприклад, Windows 7 “підхопила” 262 із 385 хвороб. Windows Defender тепер заздалегідь встановлюють на всі версії Windows 8, що має забезпечити кращу захищеність системи. Але експерти все одно радять використовувати антивірус.
За матеріалами: Вєсті Економіка
Поділитися новиною
Також за темою
Хто має право не сплачувати податок на прибуток (вимоги)
Практичні поради колекціонерам та інвесторам монет
Топ-області з найбільшою кількістю вакансій із проживанням
Електрокар чи автомобіль з ГБО: що вигідніше
Літні подорожі під загрозою: у ЄС стрімко закінчується авіапальне
У Каліфорнії відкрили хаб із 40 зарядками для електромобілів та сонячними панелями
