Форекс - Азія


Індекс Токійської фондової біржі Ніккей (Nikkei) упав на 81.16 пункту (-0.93%) і закрився на рівні 8676.44. Прибутковість 10-річних японських урядових облігацій становить 0.730 (не змінилася, в порівнянні з попереднім закриттям). Індекс Гонконгської фондової біржі Хенг Сенг (Hang Seng) виріс на 21.33 пункту (+0.10%) і перебуває на рівні 21405.71.

Після підвищення до позначки 1.2737 курс євро/долар знизився до рівня 1.2695. З одного боку, підтримку курсу євро надало повідомлення про те, що вчора грецький парламент ухвалив бюджет на 2013 рік, запропонований урядом.

Також відзначаються позитивні економічні дані в Китаї, які свідчать про збільшення позитивного сальдо торговельного балансу до максимального рівня майже за чотири роки.

З іншого боку, тиск на євро чинять розмови про те, що сьогодні міністри фінансів єврозони можуть не виділити черговий транш фінансової допомоги для Греції. Міністр фінансів Німеччини заявив, що трійка міжнародних інвесторів навряд чи представить повну доповідь щодо Греції до сьогоднішнього засідання Єврогрупи.

Міністерство фінансів Греції заявило, що країні доведеться відкласти погашення облігацій більш ніж на 5 млрд. євро, оскільки велика ймовірність того, що до 16 листопада країна може не отримати черговий транш фінансової допомоги.

Сьогодні в США і Канаді вихідний день. У США ринок акцій буде працювати.

Попереднє значення індексу валового внутрішнього продукту (GDP) у Японії за третій квартал -0.9% за квартал, -3.5% за рік (попереднє значення +0.2% за квартал, +0.7% за рік).

Індекс оптових цін (CGPI) в Японії за жовтень -0.3% за рік, -1.0% за рік (попереднє значення +0.3% за рік, -1.4% за рік).

Індекс ділової активності в сфері послуг (Tertiary activity index) в Японії за жовтень +0.3% (попереднє значення +0.4%).

Індекс оптових цін (Wholesale prices) у Німеччині за жовтень -0.6% за місяць (попереднє значення +1.3% за місяць, +4.2% за рік).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua