2114
Експерт: постачання газу з Німеччини в Україну - це ілюзія
— Енергетика
Заявлені прем’єр-міністром України Миколою Азаровим постачання газу з Німеччини, що, на його думку, знизить тиск «Газпрому» на українську економіку, є всього лише ілюзією, і серйозних змін на ринку не принесуть.
Про це заявив незалежний експерт Вадим Саприкін на прес-конференції.
«Ці постачання є нічим іншим, як угодою з дозволу “Газпрому”, який поки що закриває очі на незначні обсяги імпорту німецького газу, який, по суті, є російським», – сказав він.
В. Саприкін також зазначив, що постачання газу в обсязі 1 мільйон кубічних метрів на добу носить суто технічний характер. А заяви М. Азарова про те, що Україна в майбутньому може отримувати через Польщу до 400 мільйонів кубометрів газу на рік, поки що нічим не підтверджені.
«Поставляти великі обсяги газу з ЄС не тільки складно технічно, але й економічно», – підсумував експерт.
За матеріалами: ГолосUA
Поділитися новиною
Також за темою
Угорщина заявила про можливість зменшити залежність від російської нафти
У Болгарії хочуть конфіскувати та продати нафтопереробний завод, що належить «Лукойлу»
Уряд змінив умови кредитування для українців, які встановлюють сонячні панелі
Австралійці будуть щодня отримувати по три години безоплатної електроенергії
Україна відновила імпорт газу Трансбалканським коридором
Як безпечно користуватися обігрівачем: базові правила
