Велика угода: "Ельдорадо" може стати частиною "Технополіса"


Велика угода: "Ельдорадо" може стати частиною "Технополіса"

Російський бізнесмен Ігор Яковлєв може продати українську мережу «Ельдорадо» конкуренту – мережі гіпермаркетів «Технополіс».

Про це «proIT» повідомило джерело, близьке до операції.

Можливе поглинання «Ельдорадо» вже деякий час обговорюється на ринку. Аналітик Михайло Іванцов 30 жовтня написав у своєму особистому мікроблозі, що «залишилося 3 мережі побутової техніки та електроніки» та «ельдорадо продано». Голова правління компанії «Діавест» Анатолій Балюк повідомив «proIT», що також чув про можливу угоду.

На його думку, можливо, інвесторам було складно адаптуватися до українських реалій ведення бізнесу. Головним чином, в частині відносин з митницею.

«У нас в країні неможливо вести прозорий бізнес. Місцеві із цим фактом повинні миритися, а іноземні компанії можуть просто продати свій бізнес», – відзначає він.

У мережі «Мобілочка», яка працює і з «Ельдорадо», і з «Технополісом», кажуть, що не помітили ніяких передумов для об’єднання компаній.

Однак, за словами гендиректора мережі Антона Володькіна, в цілому формат гіпермаркетів техніки тримати досить складно. Врешті-решт може залишитися тільки пара гравців.

«У зв’язку з переходом торгівлі в інтернет, маржі на підтримку величезних площ може на всіх не вистачити. Тому гравці можуть шукати якісь інші формати продажів. Ми ось працюємо в маленькому форматі і при цьому все одно продаємо телевізори і комп’ютери», – розповів Володькін.

Кореспондент «proIT» спробував взяти коментар з приводу злиття в «Ельдорадо» і «Технополісу». У маркетинговому відділі останнього сказали, що це для них «новина» і ні про що таке в компанії не чули. В «Ельдорадо» спочатку повідомили, що найближчим часом не зможуть коментувати цю тему, але пізніше гендиректор компанії Сергій Дрозд заявив, що ні про яку угоду нічого не знає.

Нагадаємо, що в даний час «Ельдорадо» в Україні представлена 80 торговими точками в 39 містах. «Технополіс» був заснований в травні 2003 року і належить українському бізнесменові Віктору Поліщуку. Зараз ця мережа налічує 62 магазини в 36 містах України, в компанії працює близько 3000 людей.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua