"Укрзалізниця" припинила продавати квитки через WebMoney


"Укрзалізниця" припинила продавати квитки через WebMoney

Державна адміністрація залізничного транспорту України (“Укрзалізниця”) припинила підтримку он-лайн сервісом придбання квитків системи WebMoney.

Згідно з роз’ясненням “Укрзалізниці” в соціальній мережі Facebook, питання діяльності платіжних систем регулюються законом “Про платіжні системи та переказ коштів в Україні”, ст. 9 якого встановлює, що правила внутрішньодержавної платіжної системи та міжнародної платіжної системи, платіжною організацією якої є резидент, мають бути узгоджені платіжною організацією платіжної системи з Національним банком.

Згідно із законодавством, заборонено надання послуг платіжної системи або системи електронних грошей без узгодження правил цих систем з НБУ.

“На сьогоднішній день правила системи WebMoney не узгоджені Національним банком відповідно до вимог, встановлених законодавством України про діяльність платіжних систем або операцій з електронними грошима. Таким чином, діяльність системи WebMoney в Україні є неправомірною”, – йдеться в повідомленні.

Як відзначає “Укрзалізниця”, перелік платіжних систем і систем електронних грошей, правила яких узгоджені НБУ, розміщений на офіційному веб-сайті Нацбанку в розділі “Платіжна система”.

“Враховуючи викладене, за рекомендацією Національного банку України “Укрзалізниця” вжила заходів із припинення надання послуг за допомогою системи WebMoney”, – повідомляє відомство.

Як повідомлялося, продаж квитків online в системі WebMoney “Укрзалізниця” запровадила з 27 вересня 2012 року.

Система інтернет-розрахунків WebMoney Transfer заснована в 1998 році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua