СОТ: Франція стала неконкурентоспроможною у порівнянні з рештою Європи


СОТ: Франція стала неконкурентоспроможною у порівнянні з рештою Європи

Франція є неконкурентоспроможною не тільки в порівнянні з Китаєм, але і в порівнянні з рештою Європи. Про це заявив генеральний директор Світової організації торгівлі Паскаль Ламі.

“Конкурентоспроможність Франції на зовнішніх ринках знизилася за останні 10 років. Це найбільш очевидно в Європі, де Франція за 10 років втратила частку ринку”, – сказав Ламі в інтерв’ю CNBC.

На думку Ламі, Франція стане більш конкурентоспроможною в короткостроковій перспективі у зв’язку зі скороченням податків на бізнес. Уряд Франції на чолі з президентом Франсуа Олландом почне визначати необхідні заходи із підвищення конкурентоспроможності 6 листопада.

При цьому уряд вже схвалив плани щодо збільшення податків на великі компанії у зв’язку із заходами бюджетної економії, які спрямовані на скорочення дефіциту бюджету країни. У неділю стало відомо, що близько 100 французьких керівників компаній зробили спільне звернення про те, що необхідно скоротити податки на заробітну плату на 30 млрд євро ($38,8 млрд).

Ламі заявив після зустрічі з Олландом, що президент усвідомлює необхідність реформ на ринку праці. “Я вважаю, що французький президент і уряд країни знають про необхідність глибоких реформ, які дозволять модернізувати країну, яка чинить опір змінам, оскільки більшість французів вважають свою країну щасливим місцем, оточеним страшним світом”, – сказав голова СОТ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua