Ми протягуємо руку своїм вчорашнім опонентам у новій Раді - Азаров


Ми протягуємо руку своїм вчорашнім опонентам у новій Раді - Азаров

Партія регіонів готова співпрацювати в парламенті з усіма політичними силами, яким небайдужі інтереси України, заявляє прем’єр-міністр України, голова Партії регіонів Микола Азаров.

«Для нас не існує особистих і партійних амбіцій. Існують інтереси країни, тому Партія регіонів готова до співпраці з усіма конструктивними силами, для яких, насамперед, – інтереси народу України», – сказав він на засіданні уряду 31 жовтня.

«Таким чином, ми протягуємо руку вчорашнім опонентам. Але якщо у відповідь ми отримаємо деструктивний популізм і демагогію, ми готові самостійно вирішувати проблеми нашої країни», – зазначив прем’єр.

На його думку, економічна криза є основним ворогом демократії в країні, і всі політсили повинні боротися саме з цим ворогом.

Нагадаємо, вибори до парламенту України пройшли 28 жовтня. На п’ятирічний термін будуть обрані 450 народних депутатів, половина з них обирається за пропорційною системою, половина – по мажоритарних округах. Прохідний бар’єр за партійними списками становить 5%. В одномандатних округах перемагає кандидат, що набрав просту більшість голосів, а у випадку однакових результатів серед лідерів проводиться другий тур.

За даними Національного екзит-полу, до парламенту проходять п’ять політсил: Партія регіонів – 28,1%, «Батьківщина» – 24,6%, «УДАР» – 15,4%, ВО «Свобода» – 12,2%, КПУ – 11,6%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua