Сьогодні набуває чинності закон, що збільшує бюджет вугільної галузі на 1,5 млрд гривень


Сьогодні набуває чинності закон, що збільшує бюджет вугільної галузі на 1,5 млрд гривень

31 жовтня набуває чинності Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2012 рік» щодо збільшення видатків на технічне переоснащення та охорону праці на вугледобувних підприємствах».

Про це повідомляє профспілка працівників вугільної галузі.

Згідно з повідомленням, бюджет вугільної промисловості збільшено на 1,51 млрд гривень, з яких 1,45 млрд гривень будуть спрямовані на технічне переоснащення українських шахт, а 60 млн гривень підуть на впровадження на підприємствах вуглепрому заходів з охорони праці.

Згідно з повідомленням, закон опублікований у вівторок, 30 жовтня, у газеті Верховної Ради «Голос України» №204 і набуває чинності на наступний день після його опублікування в офіційних ЗМІ.

Як раніше повідомлялося, закон був схвалений Верховною Радою України 16 жовтня.

12 квітня Верховна Рада схвалила ініційований Кабінетом міністрів Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2012 рік» (щодо вирішення соціальних питань), що передбачає збільшення соціальних витрат на 33 млрд гривень.

1,2 млрд гривень даної суми були спрямовані на державну підтримку вугледобувних підприємств на часткове покриття витрат із собівартості готової товарної вугільної продукції.

6 липня парламент ухвалив Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет на 2012 рік» щодо збільшення видатків на капітальне будівництво і технічне переоснащення вугледобувних підприємств», відповідно до якого на ці цілі було додатково спрямовано 2,2 млрд гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua