Янукович схвалив збільшення видатків на вугільну промисловість на 1,5 млрд грн


Янукович схвалив збільшення видатків на вугільну промисловість на 1,5 млрд грн

Президент України Віктор Янукович підписав Закон №5417-VI «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2012 рік» щодо збільшення видатків на технічне переоснащення та охорону праці на вугледобувних підприємствах».

Про це повідомили в прес-службі глави держави.

У той же час, з метою забезпечення працівників вугільних підприємств засобами індивідуального захисту, зокрема саморятівниками ізолювальними і навчальними у комплекті з регенеративними патронами для проходження практичного тренування в спеціальних «димних камерах», головними акумуляторними світильниками необхідно внести зміни в назву бюджетної програми КПКВК 1101160 «Заходи з охорони праці та підвищення техніки безпеки на вугледобувних підприємствах, а саме оснащення новітніми приладами контролю за параметрами шахтної атмосфери та засобами контролю дегазації», і збільшити бюджетні витрати за цією програмою на 60,0 млн грн.

Як повідомлялося, 16 жовтня Верховна Рада ухвалила цей закон. Ним передбачено збільшити видатки за бюджетною програмою КПКВК 1101200 «Державна підтримка будівництва вугле- і торфодобувних підприємств», на технічне переоснащення зазначених підприємств, у тому числі через механізм здешевлення і погашення кредитів, а також виконання програми реновації гірничошахтного обладнання» на 1 450,0 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua