0 800 307 555
0 800 307 555

Nike продала бренд Umbro

434
Найбільший виробник спортивних товарів Nike Inc. досяг остаточної угоди про продаж свого афілійованого бренду Umbro компанії Iconix Brand Group Inc. за $225 млн.
Як повідомляється в прес-релізі Nike, операція повинна бути завершена до кінця 2012 року.
Nike 31 травня цього року оголосила про намір відокремити Umbro і Cole Haan з тим, щоб більшою мірою зосередитися на зростанні брендів Nike, Jordan, Converse і Hurley.
“Рішення про відділення будь-якого бізнесу дається складно, але в даному випадку це дозволить нам зосередитися на можливостях, що володіють найбільшим потенціалом, – сказав президент і головний виконавчий директор Nike Марк Паркер. – Umbro володіє прекрасною спадщиною, однак, у кінцевому рахунку, оскільки наша стратегія стосовно категорій товарів змінилася, ми вважаємо, що Nike Football може задовольняти потреби футболістів як на полі, так і за його межами”.
“Umbro – це справжній, автентичний футбольний бренд з безліччю відданих покупців у всьому світі, і ми надзвичайно раді поповнити свій портфель цим культовим брендом”, – зазначив головний виконавчий директор Iconix Brand Group Ніл Коул. “Umbro – прекрасне придбання. Вони мають понад 30 ліцензіатів в більш ніж 100 країнах і багато ідейних послідовників. Ми будемо раді разом зі своїми міжнародними партнерами зберігати і розширювати багату спадщину Umbro”, – додав він.
Американська Nike є провідним світовим дизайнером, продавцем і дистриб’ютором автентичного спортивного взуття, одягу, спорядження та аксесуарів для різних видів спорту і занять фітнесом. Стовідсотковими дочірніми компаніями Nike є Cole Haan, що займається дизайном, збутом та дистрибуцією взуття, сумок, аксесуарів та пальто категорії “люкс”; Converse Inc., яка спеціалізується на дизайні, збуті та дистрибуції спортивного взуття, одягу і аксесуарів; та Hurley International LLC, яка займається дизайном, збутом та дистрибуцією взуття, одягу і аксесуарів для екстремальних видів спорту та молодіжного стилю життя.
Iconix Brand Group є власником, ліцензіаром і продавцем зростаючого портфеля споживчих брендів. Компанія надає ліцензії на свої бренди провідним ритейлерам, охоплюючи всі основні сегменти роздрібної торгівлі – від ринку предметів розкоші до ринку товарів масового попиту в США і в світі в цілому. Iconix працює зі своїми брендами через внутрішньофірмові департаменти розвитку бізнесу, мерчандайзингу, реклами і зв’язків з громадськістю, підвищуючи споживчу обізнаність та вартість активів.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас