Іспанія збільшить бюджетний дефіцит до 7,3% ВВП


Іспанія збільшить бюджетний дефіцит до 7,3% ВВП

Бюджетний дефіцит Іспанії складе в 2012 році 7,3% ВВП, а не 6,3% ВВП, як передбачалося раніше, повідомив уряд країни Європейського союзу. Відповідний документ потрапив у розпорядження іспанської газети El Confidencial.

Основною причиною такого перевищення видання назвало витрати на соцзабезпечення в розмірі 10,5 млрд євро. В 2011 році дефіцит іспанського бюджету дорівнював 9,4% ВВП, в 2013 році Мадрид має намір скоротити його до 4,5% ВВП.

Держборг Іспанії зросте в поточному році до 85,3% ВВП з 69,3% ВВП роком раніше.

Тим часом інша іспанська газета – Expansion – у вівторок оприлюднила узгоджені Мадридом з Єврокомісією та Європейським Центробанком рівні дисконтування активів у сфері нерухомості, які буде купувати іспанський банк проблемних активів (bad bank).

Так, активи, пов’язані з новим житлом, будуть купуватися з дисконтом в 54% від номіналу, з житлом на вторинному ринку – 48% від номіналу. Пули активів, прив’язані до незабудованих земельних ділянок, будуть купуватися зі знижкою близько 86%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua