Мінфін стверджує, що попит на казначейські зобов'язання подвоївся


Мінфін стверджує, що попит на казначейські зобов'язання подвоївся

Міністерство фінансів України заявляє, що попит на казначейські зобов’язання (КЗ) для населення в останні дні подвоївся в порівнянні з першим тижнем продажів цих паперів.

За інформацією Мінфіну, за оперативними даними, протягом перших десяти днів реалізації було продано КЗ на 86,5 млн дол., у той час як за перший тиждень сума реалізованих паперів склала 47 млн дол.

Таким чином, середньоденний продаж КЗ в перший тиждень був на рівні 6,7 млн дол., а за наступні три дні збільшився в два рази – до 13,2 млн дол.

Як повідомлялося, з 10 жовтня 2012 р. Мінфін, відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 5 вересня 2012 р. №836 «Про випуск казначейських зобов’язань», почав розміщення казначейських зобов’язань на пред’явника в документарній формі загальним обсягом 200 млн дол. США (серій А і Б по 100 млн дол. кожна) з терміном обігу 2 роки, номінальною вартістю одного паперу – 500 доларів США, процентною ставкою 9,2% річних і сплатою купонів кожні шість місяців.

Продаж казначейських зобов’язань для фізичних осіб здійснюється по всій території України, майже в 500 установах «Ощадбанку».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua