В АП з'явиться кондиціонер за 6 мільйонів


В АП з'явиться кондиціонер за 6 мільйонів

Управління адміністративними будинками Державного управління справами 16 жовтня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «АЕК Інжиніринг» на капітальний ремонт холодильної станції корпусу № 6 по вул.Банковій, 11. Вартість угоди склала 5,90 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Впродовж 2013 року потрібно виконати ремонтні роботи холодильної станції, а також замінити старе та встановити нове обладнання. Потрібно змонтувати дві холодильні машини вагою 4,5 т кожна, винесений конденсатор масою 1,2 т.

Це вже друга велика угода на ремонт комунального господарства Адміністрації президента. В серпні цього року Управління адміністративними будинками ДУС за 7,48 млн грн. замовило прокладання прохідного колектора та заміну трубопроводів для будинків по вул.Банковій, 11.

В 2011 році було замовлено поточний ремонт Адміністрації президента по вул.Банковій, 11 вартістю 99 тис грн. В 2010-му ПАТ «Отіс» отримало замовлення на заміну одного ліфта вартістю 887 тис грн. З моменту заснування «Вісника державних закупівель» в середині 2008-го жодних інших тендерів на ремонтно-будівельні роботи управління адмінбудинками ДУС не проводило.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua