"Нафтогаз" викупив у банків облігації ще на 6,5 млрд грн


"Нафтогаз" викупив у банків облігації ще на 6,5 млрд грн

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» викупить облігації внутрішньої державної позики (ОВДП) у публічних акціонерних товариств – «Ексімбанк», «Акціонерний комерційний банк «Київ» і «Комерційний банк «Фінансова ініціатива» на суму майже 6,5 млрд грн.

Про це йдеться в повідомленні про акцепт відповідних торгів, оприлюдненому на офіційному веб-порталі «Державні закупівлі».

Згідно з повідомленням, у «Ексімбанку» ОВДП були реалізовані дев’ятьма лотами, на суму близько 5,2 млрд грн, а у «Києва» – одним лотом, на суму 0,27 млрд грн, у банку «Фінансова ініціатива» – трьома лотами на суму близько 1 млрд грн.

Всі пропозиції акцептовані 18 жовтня 2012 р.

Довідка. НАК «Нафтогаз України» – найбільша державна вертикально-інтегрована нафтогазова компанія України, підприємства якої видобувають понад 97% газу і нафти в країні.

НАК займається розробкою родовищ, видобутком нафти і газу, їх транспортуванням, а також реалізацією нафтопродуктів через власну мережу АЗС.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua