0 800 307 555
0 800 307 555

Україна заощадила $1,8 млрд на закупівлі російського газу - Кабмін


Україна заощадила $1,8 млрд на закупівлі російського газу - Кабмін

Україна в січні-серпні 2012 року закупила у Газпрому 16 млрд куб м газу, що майже в два рази менше, ніж у 2011 року, і заощадила майже $1,8 млрд за рахунок зменшення його споживання.

Про це повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості країни Юрій Бойко на засіданні комітету з економічних реформ, повідомляє прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості країни.

“За рахунок реалізації заходів щодо зменшення споживання природного газу вдалося суттєво зменшити закупівлю дорогого імпортованого природного газу. Так, за 8 місяців обсяги закупівлі склали 16 млрд куб. м, що майже в два рази менше в порівнянні з торішнім показником. Це дало можливість залишити в економіці України майже $ 1,8 млрд.”, – сказав міністр.

Він зазначив, що подальше формування та вдосконалення ринків енергоресурсів (передусім ринку природного газу та ринку вугілля), а також забезпечення їх ефективної взаємодії – ключові завдання міністерства і на наступний рік.

Нагадаємо, Україна до 2016 року збільшить видобуток газу на 17% – до 21 млрд куб. м, заявив прем’єр-міністр країни Микола Азаров на засіданні уряду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua