361
Українські роботодавці зможуть перевіряти британців на причетність до злочинів проти дітей
Українські роботодавці зможуть вимагати від потенційних працівників з Великої Британії сертифікат про наявність судимостей за злочини проти неповнолітніх, скоєних на сексуальному ґрунті.
Офіційно сертифікат презентували в четвер у Києві під час конференції “Світ, що змінюється: молодь та ризики в онлайновому середовищі”.
“Цей сертифікат призначений для того, щоб жоден злочинець із Великої Британії не працював з дітьми в Україні. Ми сподіваємося, що організації вимагатимуть від особи, яку збираються працевлаштувати, такий сертифікат”, – зазначив директор британського Центру боротьби з дитячою експлуатацією та захисту дітей у мережі інтернет (CEOP) Тім Герріш.
За його словами, у Великобританії ведеться реєстр осіб, засуджених за сексуальні злочини, у тому числі проти неповнолітніх. Він налічує вже понад вже понад 30 тис. осіб. “Саме для зниження рівня прийняття на роботу судимих за злочини на сексуальному грунті проти неповнолітніх запроваджується цей сертифікат”, – додав директор CEOP.
Водночас, як зазначив Герріш, потенційний роботодавець може отримати сертифікат, лише звернувшись до особи, яка претендує на працевлаштування. “Особа, яка прагне працевлаштуватись, повинна самостійно зробити запит на отримання сертифікату, а не організація”, – пояснив він.
Сертифікат почнуть видавати вже з 18 жовтня 2012 року. Документ готуватиме архів кримінальних справ Асоціації керівників органів поліції Великої Британії разом із Центром боротьби з дитячою експлуатацією та захисту дітей у мережі інтернет.
За матеріалами: Укрінформ
Поділитися новиною
Також за темою
BMW відкликає 575 тисяч авто по всьому світу
Без аналогів у Європі: Україна отримає перші гіперзвукові ракети від Британії
В Україні суттєво скоротився дефіцит електроенергії: Шмигаль розповів деталі
ТОП-6 кроків при зміні роботи
Орбан заявив, що для перемоги Європи потрібно не надсилати гроші Україні
Як отримати гроші на генератори (умови та розмір виплат)
