Україна недоотримала $1 млрд під час Євро-2012 через поганий розвиток туризму в країні - експерт


Україна недоотримала $1 млрд під час Євро-2012 через поганий розвиток туризму в країні - експерт

Україна недоотримала близько $1 млрд в результаті проведення в країні Євро-2012, оскільки не скористалася можливістю просування свого туристичного потенціалу, заявляє голова Ради з питань туризму і курортів Євген Самарцев.

“Була економічна оцінка Євро. Це 1,8 млн туристів і 1 млрд (доларів – ред.) доходів. На жаль, реалії зовсім інші. Це приблизно, в кращому випадку, 250 тис. туристів і 100-140 млн доходів. Тобто, навіть на самому Євро близько мільярда країна недоотримала. І певною мірою ми не маємо стабільного позитивного бренду у відвідуванні туристами після цього, ми не закріплюємо цей емоційно-інформаційний успіх”, – сказав він на прес-конференції в агентстві “Інтерфакс-Україна” в четвер.

Є.Самарцев порівняв ситуацію з Польщею, яка, за його словами, на відміну від України, напередодні проведення Євро-2012 прийняла національну програму розвитку туристичної галузі.

“В країні немає нової програми розвитку туризму, немає маркетингової стратегії просування курортного продукту”, – констатував він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua