Кабмін пропонує обкладати податком зданий брухт чорних металів


Кабмін пропонує обкладати податком зданий брухт чорних металів

Кабінет міністрів України пропонує запровадження оподаткування за ставками 15% (17%) доходів фізичних осіб, отриманих за зданий брухт чорних металів.

Відповідний урядовий законопроект № 11361 “Про внесення змін до підпункту 164.2.18 пункту 164.2 ст. 164 Податкового кодексу України щодо оподаткування доходу за зданий брухт чорних металів” зареєстрований у Верховній Раді 17 жовтня 2012 року.

Законопроектом, зокрема, пропонується включити в загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід платника податку дохід, отриманий за зданий (проданий) ним брухт чорних та/або дорогоцінних металів, крім доходу, отриманого за брухт дорогоцінних металів, проданих Національному банку України.

“Метою законопроекту є вдосконалення механізму оподаткування податком на доходи фізичних осіб доходу, отриманого за зданий брухт чорних металів, що дозволить збільшити надходження податку на доходи фізичних осіб до місцевих бюджетів”, – йдеся в пояснювальній записці до законопроекту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua