Уряд Німеччини знизив прогноз зростання ВВП на 2013 рік


Уряд Німеччини знизив прогноз зростання ВВП на 2013 рік

Уряд Німеччини знизив прогноз зростання ВВП на наступний рік, відзначивши несприятливі наслідки боргової кризи в єврозоні, а також скорочення обсягів експорту в умовах ослаблення темпів економічного підйому в Азії, повідомляє агентство Bloomberg.

Економіка ФРН збільшиться на 1% в 2013 році, очікують в уряді. Попередній прогноз, опублікований в травні, передбачав підйом ВВП в наступному році на 1,6%.

Міністр економіки ФРН Філіп Реслер підвищив прогноз зростання німецького ВВП на 2012 рік до 0,8% з 0,7%, заявивши, що осінь цього року може виявитися більш сприятливою, ніж очікувалося.

“Німеччина пробирається через штормові води у зв’язку з борговою кризою в Європі, а також ослабленням зростання в країнах Азії і Латинської Америки”, – заявив Ф.Реслер.

Міністр зазначив, що німецька економіка здатна триматися в умовах глобальної напруженості, проте вказав на те, що криза, що триває вже три роки поспіль, підірвала довіру інвесторів до країни.

Ослаблення темпів зростання в таких країнах, як Китай, буде позначатися на обсягах експорту, додав Ф.Реслер. У зв’язку з цим прогноз зростання експорту з ФРН на наступний рік знижений до 4,4% з 5%.

За словами Ф.Реслера, незважаючи на те, що очікування для другої половини цього року в порівнянні з травневим прогнозом покращилися, економіка ФРН відчує на собі ослаблення інвестицій пізніше – в зимові місяці.

Він очікує, що світова економіка “повернеться в ритм” в наступному році.
Німецький ринок праці, за оцінками уряду, буде стабільним в 2013 році при середній кількості безробітних на рівні 2,9 млн.

Міжнародний валютний фонд на цьому тижні залишив оцінку зростання ВВП Німеччини на 2012 рік на рівні 0,9%, знизив прогноз на 2013 рік з 1,4% до 0,9%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua