Держказначейство заблокувало гроші Львова: місто не отримує кошти на охорону здоров'я, освіту, соцзахист


Держказначейство заблокувало гроші Львова: місто не отримує кошти на охорону здоров'я, освіту, соцзахист

Львівська міська рада звинувачує Державну казначейську службу в блокуванні 14,8 млн гривень міського бюджету.

Про це йдеться в повідомленні міськради.

“Казначейство не перераховує кошти по рахунках міської ради. За інформацією департаменту фінансової політики, місто не отримує коштів на сфери охорони здоров’я, освіти, соціального захисту, а також на ведення поточних ремонтів та благоустрою житлово-комунального господарства”, – сказано в ньому.

За даними мерії, Державна казначейська служба в області не виконує платіжні доручення розпорядників та одержувачів коштів міського бюджету.

Станом на 16 жовтня сума, на яку виконано платіжні доручення за захищеними статтями видатків, становить 3 780,8 тис. гривень.

За незахищеними статтями видатків платіжні доручення не виконано на суму 11 021,7 тис. гривень.

Управління охорони здоров’я не отримало 1585 тис. гривень на медикаменти, харчування, енергоносії та зубопротезування – це гроші за платіжними дорученнями за захищеними статтями видатків.

Платіжні доручення управління по незахищених статтях видатків не виконані на 428,8 тис. гривень.

В результаті у станції швидкої допомоги немає коштів на бензин і страхування водіїв, заклади охорони здоров’я не отримують грошей на обслуговування медобладнання, послуги зв’язку і т.п.

“Ситуація викликає дестабілізацію галузей охорони здоров’я та освіти, і в разі невирішення питання призведе до неможливості придбання медикаментів, у тому числі для пільгових категорій населення, відключення від енергопостачання, припинення забезпечення бензином машин швидкої допомоги, обслуговування медичного обладнання”, – повідомив журналістам директор департаменту гуманітарної політики міськради Олег Березюк.

Платіжні доручення управління освіти не виконані за захищеними статтями видатків на 423,8 тис. гривень і за незахищеними – на 377,4 тис. гривень.

Отже, немає коштів на харчування, енергоносії, для опалювального сезону, на придбання господарських та канцелярських товарів, послуги зв’язку, програмне забезпечення та охорону.

На поточний ремонт житлового фонду і доріг, придбання піскосуміші, озеленення та санітарне очищення міста перерахування коштів також заблоковано.

Платіжні доручення за захищеними статтями видатків не виконані на 1 719,8 тис. гривень і за незахищеними – на 1 830,6 тис. гривень.

Не одержана субвенція з держбюджету в сумі 1934 тис. гривень на пільгове перевезення, бюджет розвитку (спеціальний фонд) – 3 533,2 тис. гривень, з дорожнього фонду – 716,4 тис. гривень.

“Майже 280 тис. гривень не перераховує казначейство на освітлення міста. Ми не можемо оплатити електроенергію. Ми стали заручниками ситуації”, – цитуються в повідомленні слова директора міського комунального підприємства “Львівсвітло” Марини Стройової.

Також підприємство не може виплатити заробітну плату.

Як повідомляло агентство, у Львові мешкають 0,735 млн осіб.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua