Покращення комп'ютерної системи АП за 2 роки обійшлося бюджету в 10 млн


Покращення комп'ютерної системи АП за 2 роки обійшлося бюджету в 10 млн

Державне управління справами 28 вересня за результатами тендерів уклало низку угод на послуги з оновлення та управління програмним забезпеченням Адміністрації президента вартістю 885 тис грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Послуги щодо управління базою даних «Кадри» управління кадрів коштуватимуть 61 тис грн. (ТОВ «МККУ-мережі»). Ще 99 тис грн. коштуватиме управління базою даних «Помилування» Управління з питань помилування (ТОВ «Об’єднання ЮГ»).

Оновлення програмного забезпечення системи електронного документообігу коштуватиме 480 тис грн. (ПрАТ «Центр комп’ютерних технологій «ІнфоПлюс»). Розширення функціональних можливостей та модифікування програмного забезпечення системи обробки поточних даних спеціалізованого програмно-технічного комплексу – 246 тис грн. (ТОВ «Інформаційний центр «Електронні вісті»).

В 2009 році ДУС не проводило тендерів на придбання програмного забезпечення та комп’ютерного устаткування. З кінця 2010 року було придбано відповідне устаткування та послуги на 9,72 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua