Кредитні спілки хочуть трансформувати в банки — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Кредитні спілки хочуть трансформувати в банки

697
На останньому засіданні Нацкоміссия по регулюванню ринків фінансових послуг обговорила концепцію реформування кредитної кооперації в Україні.
“Було запропоновано повернення до кооперативних засад діяльності кредитних спілок та додаткове унормування їх діяльності з метою розвитку ринку на класичному принципі роботи”, – повідомили у відомстві.
У комісії відзначають, що такий принцип довів свою життєздатність навіть в умовах кризи – це взаємодопомога на підприємстві, установі або в місцевій громаді із забезпеченням прозорої діяльності кредитної установи.
“Таким спілкам повинні бути надані всі можливості для розвитку”, – відзначають в Нацкомфінпослуг. Що стосується кредитних спілок, націлених винятково на отримання прибутку, то вони можуть бути трансформовані, наприклад, в кооперативні банки.
У рамках Концепції реформування і розвитку національної системи кредитної кооперації комісія також ініціює створення Реєстру ошуканих громадян – вкладників кредитних спілок для захисту їх прав на державному рівні.
Про плановані нововведення на ринку кредитних спілок ви також можете прочитати в ексклюзивному інтерв’ю голови Нацкомфінпослуг Андрія Стасевського “Делу”.
За матеріалами:
Діло
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас