НБУ збільшить перерахування до держбюджету на соцвиплати на 71 млн


НБУ збільшить перерахування до держбюджету на соцвиплати на 71 млн

Президент України Віктор Янукович підписав закон №5309-VI, згідно з яким збільшуються щоквартальні перерахування до держбюджету 2012 р. на 71 млн грн для фінансування соціальних виплат. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Згідно з текстом закону Національний банк України у 2012 році щоквартально перераховує до Державного бюджету кошти на загальну суму не менше 10 млрд 671 млн 037,9 тис. грн. (Раніше ця цифра становила 10 млрд 600 млн 037,7 тис. грн).

“Метою закону є виконання гарантованих Конституцією та законами України соціальних зобов’язань держави, підвищення розміру державних соціальних стандартів і гарантій, а також посилення соціального захисту громадян”, – йшлося в пояснювальній записці.

Ще навесні 2012 р. віце-прем’єр-міністр України, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко заявляв, що на збільшення соціальних виплат до кінця 2012 р. буде виділено 14 млрд грн. Раніше Тігіпко заявляв, що в Україні в 2012 р. підвищиться розмір усіх соцвиплат мінімум на рівні інфляції в 2,5%.

Президент України Віктор Янукович раніше заявляв, що в Україні 23% соціальних виплат отримують бідні люди, а решту 77% – заможні і багаті.

Також Янукович говорив, що незадоволений динамікою виконання його соціальних ініціатив. Нагадаємо, що 7 березня він запропонував чотири напрями подальшої реалізації соціальної реформи, які необхідно реалізувати для покращення якості життя громадян. Серед цих напрямків – іпотечне кредитування, підвищення зайнятості населення, підвищення соціальної допомоги малозабезпеченим, а також повернення громадянам вкладів Сбербанку СРСР.

16 квітня Президент підписав закон “Про внесення змін до закону України “Про державний бюджет України на 2012 рік”, яким передбачено додаткові видатки загального фонду державного бюджету України (33,3 млрд грн) на реалізацію соціальних ініціатив глави держави.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua