Кабмін перекинув 1 млрд із обслуговування держборгу на виплати зарплат бюджетникам


Кабмін перекинув 1 млрд із обслуговування держборгу на виплати зарплат бюджетникам

Кабінет Міністрів перерозподілив бюджетні призначення, передбачені у 2012 році Міністерству фінансів, у розмірі 1 млрд гривень з обслуговування державного боргу на дотації з держбюджету місцевим бюджетам для виплати зарплат бюджетникам.

Про це йдеться в розпорядженні Кабміну №753-р від 8 жовтня.

Уряд доручив Мінфіну забезпечити узгодження такого перерозподілу бюджетних видатків та внести після погодження відповідні зміни до бюджетного розпису.

Кабмін також доручив Раді Міністрів Криму, обласним державним адміністраціям, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям у тижневий термін розподілити дану додаткову дотацію з держбюджету для забезпечення виплати зарплат бюджетникам.

Уряд доручив місцевій владі вжити заходів з недопущення виникнення простроченої заборгованості з виплати зарплати перед бюджетниками.
Як повідомляло агентство, на початку жовтня Мінфін заявив про те, що, за його оцінками, розмір державного боргу до кінця 2012 року складе 404,1 млрд гривень замість передбаченого в держбюджеті-2012 показника 416,3 млрд гривень.

За прогнозами Міністерства, обсяг платежів з погашення державного боргу у 4 кварталі 2012 р. складе 16,4 млрд гривень

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua