В бюджети надійшло 60 млн грн відшкодування втрат - Держземагентство


В бюджети надійшло 60 млн грн відшкодування втрат - Держземагентство

Цього року бюджети різних рівнів поповнилися на 58,5 млн грн, що надійшли у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва.

На освоєння земель для сільськогосподарських та лісогосподарських потреб використано 1,9 млн грн, на поліпшення сільськогосподарських та лісогосподарських угідь – 3,4 млн грн, на розроблення робочих проектів землеустрою з охорони земель – 1,3 млн грн, на проведення заходів з охорони земель відповідно до робочих проектів землеустрою – 4,7 млн гривень. Також 13 млн грн використано на проведення нормативної грошової оцінки земель, 9,2 млн грн – на розмежування земель державної та комунальної власності і 15,9 млн грн – на інвентаризацію земель.

З початку року із сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва вилучено 1250,91 га земель. З них: 1217,21 га (97,3 відсотка) – сільськогосподарські угіддя та 33,70 га (2,7 відсотка) – лісові угіддя. Нараховано втрати сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва у сумі 72,1 млн гривень.

На сьогодні в Україні на спеціальних рахунках відповідних місцевих рад знаходиться 559,4 млн грн, з них на депозитних рахунках в установах банку 213,1 млн грн, що надійшли в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua