Київські листоноші озброяться газовими балончиками, як міліціонери


Київські листоноші озброяться газовими балончиками, як міліціонери

Українське державне підприємство поштового зв’язку “Укрпошта” 28 вересня за результатами тендеру уклало угоду з ТДВ “Світанок” (Рівненська обл.) на придбання сумок для листонош на суму 1,98 млн грн. Про це повідомляється в “Віснику державних закупівель”.

До кінця року на склади “Укрпошти” в усіх регіонах країни має бути поставлено 16 512 сумок по 120 грн./од. Наплічні сумки розміром 34х20х32 см виготовлені з нейлону. На бокових стінках розміщені кишені, на яких нанесене світло-заломлююче покриття, що дає змогу при попаданні світлових променів добре виділяти користувача сумки в темний час доби.

Окрім цього Київська обласна дирекція “Укрпошти” придбала у ТОВНВП “Еколог” 1572 газових балончиків “Терен – 1Б” по 19 грн./од.

На 2012 рік у системі “Укрпошти” в процесі доставки пошти і преси задіяні 40 874 листоноші і понад 3,6 тисячі автомобілів. На 30 тисяч населених пунктів у країні — майже 14 тисяч поштових відділень, з яких близько 10 тисяч розташовані у сільській місцевості. Зарплата листонош становить 1515 гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua