Громадянином України не може стати людина, яка чинила геноцид - новий закон


Громадянином України не може стати людина, яка чинила геноцид - новий закон

Учора ввечері, 2 жовтня, Верховна Рада встановила штрафи за приховування факту отримання іноземного громадянства.

Як стало відомо, за закон про внесення змін до деяких законів проголосували 264 депутати.

Зокрема, закон встановлює, що неподання або несвоєчасне подання заяви громадянина, який добровільно отримав іноземне громадянство (підданство), а також копії документів про громадянство, тягне за собою стягнення штрафу від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (170-510 гривень).

При цьому ті самі дії, вчинені чиновниками органів державної влади або місцевого самоврядування, тягнуть за собою стягнення штрафу в розмірі від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян (850-1700 гривень).

Документ також встановлює, що громадянство України не може отримати людина, яка вчинила злочин проти людства або чинила геноцид. Крім того, паспорт громадянина України не отримають засуджені за скоєння тяжкого або особливо тяжкого злочину.

Як відомо, в Україні мати подвійне громадянство заборонено. Для того, щоб отримати паспорт іншої країни, треба відмовитися від українського.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua