Міліціонери обзаведуться світло-звуковими гранатами і газовими балончиками на суму 2 млн грн


Міліціонери обзаведуться світло-звуковими гранатами і газовими балончиками на суму 2 млн грн

Міністерство внутрішніх справ витратить 2,2 млн. гривень на купівлю газових балончиків і світло-звукових гранат.

Як повідомляє «Вісник державних закупівель», для поставки даних спецзасобів Міністерство внутрішніх справ України вибрало ТОВ «НВП Еколог».

Відповідно до тендерної документації, підрядник поставить 2370 світло-звукових пристроїв на загальну суму 572 тис. грн. На сайті виробника світло-звукові пристрої, що купуються міліцією, значаться як світло-звукові гранати типу «Терен».

За ще одним договором буде здійснено постачання 43 тис. аерозольних балонів на суму 980 тис. 400 грн.; 2,5 тис. пристроїв миттєвого розпилення аерозолю на суму 675 тис. грн.

Загальна сума акцептованої пропозиції становить 2,2 млн. гривень, поставка буде здійснюватися з моменту підписання договору, але до 25 грудня 2012 року. Оплата здійснюється за рахунок держбюджету.

У поточному році МВС вже витратило понад 58 млн. гривень на закупівлю спецзасобів. Вже закуплено 19 тис. бронежилетів на 16 млн. грн., Загороджувальні турнікети на суму 3,5 млн. грн., засоби індивідуального захисту: шоломи, щити, щитки для рук і ніг на загальну суму понад 11,5 млн. грн., автозаки і водомети на 27 млн. грн.

Нагадаємо, начальник Управління масових і спортивних заходів Департаменту громадської безпеки МВС Олег Матвейцов повідомив, що закупівля спецтехніки та засобів індивідуального захисту планувалася під Євро-2012, але у зв’язку з порушенням термінів проведення тендерів закупівлі проводяться зараз, і будуть проводитися надалі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua