В ПР зізнались, що підвищують соцстандарти для Януковича


В ПР зізнались, що підвищують соцстандарти для Януковича

Підвищення соціальних стандартів в Україні триватиме і в 2013 році.

Про це заявив народний депутат від фракції Партії регіонів, голова підкомітету з питань соціального захисту та соціальних гарантій, рівня життя та повернення заощаджень населенню Олександр Стоян в ефірі Українського радіо.

Так, на запитання ведучого, чи буде продовження підвищення соцстандартів наступного року, політик відповів: “Безумовно, буде”.

Він також сказав, що такі підвищення здійснюються для того, щоб населення підтримало на президентських виборах Віктора Януковича.

“Я вам скажу: попереду 2015 рік – вибори президента України. Безумовно (підвищення соцстандартів відбуватиметься), для того, щоб люди знову підтримали лідера нашої політичної сили, ми будемо все робити, щоб принаймні до 2015 року виконати повністю ту програму, яку ми обіцяли як Партія регіонів і наш тодішній кандидат у президенти Віктор Федорович Янукович”, – зазначив Стоян.

Нагадаємо, в Україні з 1 жовтня відповідно до статті 13 державного бюджету на 2012 рік мінімальна заробітна плата в місячному розмірі збільшилася на 16 грн і становить 1118 грн.
Крім того, мінімальна зарплата з 1 грудня 2012 року становитиме 1134 грн, а розмір погодинної оплати праці з 1 жовтня – 6,7 грн, з 1 грудня – 6,8 грн.

Також, згідно зі ст. 12 державного бюджету на поточний рік, збільшується на 16 грн і прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць – до 1060 грн.
Крім того, прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць з 1 грудня становитиме 1095 грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua