В РФ будуть давати по $3 тис. на "нове життя"


В РФ будуть давати по $3 тис. на "нове життя"

В Росії з’явиться новий вид державної допомоги малозабезпеченим – соціальний контракт, який має допомогти громадянам почати “нове життя”.

Відповідний законопроект уже пройшов перше читання у Державній думі, повідомляє “Российская газета”.

“Новий вид підтримки вводиться для тих громадян, яким традиційні види соціальної допомоги не дають необхідного результату”, – пояснила перший заступник голови Комітету Держдуми з праці, соціальної політики і справ ветеранів Галина Карелова.

За оцінками депутата, стартова сума, що виділяється державою за умовами такого документа, може варіюватися в межах від 30 до 100 тис. рублів. Ці гроші можуть бути витрачені на пошук роботи, професійну підготовку, підприємницьку діяльність і ведення особистого підсобного господарства.

Проте допомога може бути виділена і не грошима. “Можливі, наприклад, варіанти з оплатою ремонту, лікування і навіть влаштуванням дитини в дитячий садок”, – пояснила депутат.

При цьому законопроект передбачає саме забезпечення старту для “нового життя”, а не постійну допомогу від держави. “У середньому соціальний контракт можна буде укладати на період від трьох до шести місяців, з можливістю його продовження до року в окремих випадках”, – уточнила Карелова. За її оцінками, таким нововведенням можуть скористатися 1-5% росіян.

Зараз законопроект готується до другого читання і може бути прийнятий вже до кінця року.

Нагадаємо, що в Україні влада планує поліпшити витрату соцдопомоги.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua