Азаров подарує Дніпропетровську 152 млн євро - на метро


Азаров подарує Дніпропетровську 152 млн євро - на метро

Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді надати на безповоротній основі комунальному підприємству “Дніпропетровський метрополітен” 152 млн євро, отриманих від Європейського банку реконструкції та розвитку кредитних коштів, при цьому зобов’язавши місто відшкодувати державі вартість обслуговування кредиту.

Про це йдеться в законопроекті №11257, зареєстрованому в Раді 27 вересня.

Кабмін пропонує парламенту внести до держбюджету на 2012 рік зміни, згідно з якими кредитні кошти ЄБРР, надані на будівництво дніпропетровського метрополітену, виділяються КП “Дніпропетровський метрополітен” на безповоротній основі.

При цьому міськрада візьме на себе зобов’язання відшкодувати витрати держбюджету з обслуговування даного кредиту, а також повинна буде внести до держбюджету плату за надання кредитних коштів у встановленому урядом розмірі.

У пояснювальній записці зазначається, що прийняття законопроекту не збільшить видаткову частину держбюджету в 2012 році і не вплине на граничний розмір державного боргу України.

Крім того, згідно з умовами законопроекту, комунальне підприємство “Дніпропетровський метрополітен” звільняється від виконання зобов’язань перед державою з відшкодування витрат державного бюджету, понесених у зв’язку з наданням зазначеного кредиту.
Чинна редакція держбюджету припускає, що вказаний кредит буде наданий КП “Дніпропетровський метрополітен” на поворотних умовах.

Як повідомляло агентство, Європейський банк реконструкції та розвитку надав Україні кредит у розмірі 152 млн євро на будівництво метрополітену в Дніпропетровську.

Кредит надано терміном на 15 років з відстрочкою виплат тіла кредиту на 4 роки.

Ставка становить LIBOR +1% річних.

Надходження коштів планується на початку 2013 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua